LECZENIEDo leczenia podchodzimy kompleksowo

Jakie powinno być leczenie stomatologiczne?

Szybkie, komfortowe i co najważniejsze – skuteczne.

Naszym celem było stworzenie takiej placówki, w której zamiast czczych obietnic, Pacjent realnie doświadcza najwyższej jakości usług. Dla nas zawsze liczy się człowiek i jego zadowolenie z efektów leczenia.

SKUTECZNOŚĆ

Pacjentom proponujemy nowoczesne leczenie stomatologiczne w pełnym zakresie. Od dokładnej diagnostyki poprzez higienizację i profilaktykę, stomatologię zachowawczą, periodontologię, ortodoncję, aż po zaawansowaną protetykę i leczenie implantologiczne z wykorzystaniem różnych systemów oraz technologii. 

W naszej praktyce stosujemy zasady medycyny holistycznej. Oznacza to, że każdy problem leczymy kompleksowo, planując poszczególne etapy i proponując Pacjentowi kilka możliwych rozwiązań dopasowanych do jego konkretnych potrzeb. Nasza praca opiera się na dialogu z Pacjentem, którego na bieżąco informujemy o postępach w leczeniu. Staramy się zasłużyć na zaufanie Pacjentów i dobrą reputację naszego centrum.

Nasz personel to doskonale wykształceni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w swojej pracy. Specjalizujemy się w leczeniu chorób przyzębia, leczeniu implantologicznym oraz w stomatologii estetycznej, jednak swoje usługi proponują u nas także specjaliści z innych dziedzin – wszystko to, by wielokierunkowo zająć się potrzebami Pacjenta.

SZYBKOŚĆ

Na pierwszej wizycie konsultacyjnej zbieramy wywiad, przeprowadzamy przegląd uzębienia i jamy ustnej Pacjenta, a potem omawiamy proponowane przez nas metody leczenia. Następnie przygotowujemy plan leczenia z wyceną poszczególnych zabiegów, żeby Pacjent dokładnie wiedział, jak będzie przebiegało leczenie i ile będzie musiał w nie zainwestować.

Podczas planowania leczenia bierzemy pod uwagę zarówno oczekiwania Pacjenta, jak i jego ogólny stan zdrowia. Dlatego już podczas pierwszej wizyty przeprowadzamy szczegółowy wywiad lekarski dotyczący także innych, pozastomatologicznych schorzeń i przyjmowanych leków. Robimy to w trosce o naszego Pacjenta, którego dobro jest naszym celem nadrzędnym i obowiązkiem każdego odpowiedzialnego stomatologa.

Na miejscu, w klinice Pacjenci mają dostęp do niskodawkowej diagnostyki RTG, m.in. wykonujemy zdjęcia panoramiczne i tomografię komputerową, niezbędną np. przy zabiegach z zakresu implantologii.

KOMFORT

Pacjentom oddajemy do dyspozycji doskonale wyposażoną placówkę z komfortowym i przyjaznym wnętrzem. Nasz gabinet znajduje się na warszawskich Bielanach w nowo powstałych budynkach. Lokalizacja jest dogodna dla dojazdu samochodem, komunikacją miejską, metrem.